O nas

Fireproject

To doświadczona ekipa, posiadająca lata praktyki w zakresie pożarnictwa. Zadania w firmie wykonują inżynierowie pożarnictwa, posiadający kompleksową wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Wśród nas pracują także czynni funkcjonariusze Państwowej Służby Pożarnej. Wykorzystują przy tym swoje doświadczenie, zdobyte podczas działań prewencyjnych oraz operacyjnych w jednostkach ochrony przeciwpożarowej. Nasze usługi skierowane są do firm prywatnych, spółek oraz instytucji państwowych. Pomożemy rozwiązać praktycznie każdy problem z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Obsługujemy budynki takie jak bloki mieszkalne, hale, magazyny, garaże, wieżowce, biurowce, zakłady produkcyjne, sklepy, szkoły, restauracje itp. Praktycznie każda osoba prowadząca działalność w lokalu prędzej czy później spotka się z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej czy BHP, które będzie musiała spełnić. Podobnie z zatrudnionym personelem. Osoby pracujące w firmie na podstawie umowy będą musiały przejść szkolenie, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo podczas pracy. Koniecznie trzeba wypełnić te formalności, aby wszyscy byli świadomi jakiego rodzaju zagrożenia mogą wystąpić.

Czym się wyróżniamy?

Wyróżnia nas bogate doświadczenie, rzetelność i terminowość. Umiemy dobrze rozplanować zlecenia, tak aby trafiały do najbardziej doświadczonych członków naszej ekipy. Staramy się działać dynamicznie, aby jak najszybciej rozwiązać potencjalne problemy. Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym i merytorycznym, co pozwala nam na podejmowanie się nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Pełna ochrona osób, budynków i mienia, to wartości które leżą nam na sercu. Ochrona przeciwpożarowa to dla nas nie tylko codzienna praca, ale także pasja i wartość nadrzędna. Swoją pracę traktujemy bardzo odpowiedzialnie, dla nas żaden dzień nie jest taki sam. Jesteśmy przyzwyczajeni do podejmowania nowych wyzwań – skutecznie ujarzmiamy ogień i uczymy innych, jak sobie z nim radzić.

Jak działamy?

Poszczególne zlecenia trafiają u nas do konkretnych osób, specjalizujących się w danej dziedzinie. To one przygotowują następnie niezbędną dokumentację lub przeprowadzają działania wchodzące w zakres zlecenia. Zawsze staramy się poinstruować klienta jak powinien działać, aby zminimalizować wszelkie ryzyko. Jeśli zauważymy realne niebezpieczeństwo, jak najszybciej informujemy o tym osoby decyzyjne. Przygotowujemy dokumentację, instrukcje jak po kolei wdrożyć rekomendacje, sprawdzamy realizację, a następnie wydajemy niezbędne pozwolenia. Aby zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa należy wykonywać okresowe kontrole i aktualizacje decyzji. Podejmując się zlecenia działamy kompleksowo – od A do Z.

Fireproject Trójmiasto